Според изявление на Белия дом президентът на САЩ Доналд Тръмп се е срещнал с генералния секретар на НАТО Марк Рюте в Овалния кабинет.
По време на срещата Тръмп заяви за Рюте: „Голяма чест е да бъда с един приятел. Той свърши наистина отлична работа. Това е човек, който е уважаван от всички.“
Bulgaria News Agency













