Вицепрезидентът на САЩ Джей Ди Ванс заяви по повод критиките към имиграционната политика, че правителството няма да отстъпи по този въпрос.

Ванс каза: „Когато хората казват: 'Ако се появи лош видеозапис, никога повече няма да можете да прилагате имиграционното законодателство', всъщност казват: 'Никога повече няма да можете да прилагате имиграционното законодателство'.“

Позовавайки се на имиграционната политика на предишната администрация, Ванс заяви: „По време на управлението на Байдън в страната влязоха 12 милиона души, а ние бяхме избрани, за да изведем част от тези хора от страната.“

Bulgaria News Agency